مطالب مرتبط:

پدافند هوایی یمن جنگنده ائتلاف عربستان را هدف قرار داد

رسانه های یمنی اعلام کردند که پدافند هوایی یمن موفق شده است یک فروند جنگنده اف 15 ائتلاف عربستان را در شمال یمن هدف قرار دهد.

سرنگونی یک فروند اف 15 متجاوزان سعودی توسط پدافند هوایی ارتش یمن

سرنگونی یک فروند اف 15 متجاوزان سعودی توسط پدافند هوایی ارتش یمن

پدافند هوایی ارتش یمن یک فروند جنگنده اف-15 عربستان سعودی را در استان صعده سرنگون کرد.

ارزیابی مثبت سخنگوی وزارت امور خارجه از اظهارات معاون نخست وزیر کویت

ارزیابی مثبت سخنگوی وزارت امور خارجه از اظهارات معاون نخست وزیر کویت

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهارات معاون نخست وزیر کویت در افتتاحیه همایش سرمایه گذاری در این کشور را مثبت ارزیابی کرد.

قطر 19 شخص و 8 نهاد را در فهرست تروریسم خود قرار داد

قطر 19 شخص و 8 نهاد را در فهرست تروریسم خود قرار داد

قطر اولین فهرست حاوی گروه های تروریستی در این کشور را منتشر کرد.

خلیل حیه: روابط حماس با ایران به دوران اوج قبل از بحران سوریه بازگشته است

خلیل حیه: روابط حماس با ایران به دوران اوج قبل از بحران سوریه بازگشته است

عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که روابط این جنبش با ایران به دوران اوج قبل از بحران سوریه بازگشته است.

هویت متهم اصلی حمله به خودروی رهبر حماس شناسایی شد

وزارت امور داخلی نواز غزه اعلام کرد متهم اصلی حمله به خودروی نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین را شناسایی کرده است.

اهانت عربستان به احساسات مسلمانان/ خیانت سعودی به آرمان فلسطین

جبهه مردمی برای آزادی فلسطین در بیانیه ضمن محکوم کردن اقدام عربستان در گشودن آسمان خود به روی هواپیماهای هند که مقصدشان تل آویو است، آن را اهانت به احساسات مسلمانان و خیانت به آرمان فلسطین دانست. ...

روی کار آمدن بولتون، زنگ خطر را در آسیا به صدا درآورد

روی کار آمدن مشاور امنیت ملی جدید آمریکا که سیاست های جنگ طلبانه ای را در سرمی پروراند، همپیمانان آسیایی آمریکا از جمله کره جنوبی را به شدت نگران کرده است. ...

محمود عباس در شورای امنیت هیلی دیوانه!

محمود عباس در شورای امنیت هیلی را عصبانی کرد!

گزارش اخبار جهان به نقل از یاهو نیکی هیلی و.... نماینده امریکا در سازمان ملل در سخنرانی خود در نشست شورای امنیت همچنین با انتقاد از محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین, در ترک جلسه بدون شنیدن صحبت های او گفت: خیلی متاسفم به عباس سالن بدون شنیدن کلمات را ترک کنند. ما نه به عنوان یک رهبر از مردم فلسطین احترام اما به توصیه یکی از مذاکره کنندگان قدیمی ترین آن یعنی صائب عریقات که از من خواست برای آرام کردن بد دست از انتقاد عباس که او را باور نمی کند اما با صدای بلند از این واقعیت دشوار صحبت خواهم کرد.   نماینده آمریکا در سازمان ملل در ادامه خطاب به اعضای شورای امنیت گفت: ما رنج و سختی های فلسطینی ها را درک می کنیم  و دستان خود را برای برقراری صلح به سوی رهبران فلسطین دراز می کنیم.هیلی خطاب به عباس گفت: ما آماده ایم تا با شما گفت وگو کنیم، شما مجبور نیستید که تصمیم ما (انتقال سفارت آمریکا به قدس) را تایید کرده و یا حتی آن را بپذیرید اما باید بدانید که این تصمیم هرگز تغییر نخواهد کرد. وی افزود: می خواهم به محمود عباس بگویم دو راه پیش رو داری، راه اول اینکه خشم خود را نسبت به آمریکایی ها ابراز داشته و فلسطینی ها را علیه اسرائیلی ها تحریک کنی و راه دوم اینکه مذاکرات را در پیش بگیری، در مورد گزینه اول دوست دارم تاکید کنم که این راه هرگز نتیجه ای برای فلسطینی ها نخواهد داشت. هیلی در ادامه از اقدام شورای امنیت در برگزاری دیدارهای ماهانه درباره مساله فلسطین انتقاد کرد و گفت: این نشست درباره خاورمیانه از چند سال قبل هر ماه برگزار می شود و تمرکز اصلی آن تنها بر دولت های دموکرات تر در خاورمیانه یعنی "اسرائیل" است. نماینده آمریکا در سازمان ملل افزود: ما باید به جای برگزاری نشست هایی در هر ماه، درباره چالش های انسانی در سوریه و دیگر مناطق خاورمیانه صحبت کنیم اما دوباره ما اینجا هستیم. عباس در سخنرانی خود در جلسه شورای امنیت برای ازسرگیری فوری مذاکرات با طرف اسرائیلی بدون عقب نشینی در مورد قدس شرقی و یا هر قطعنامه بین المللی دیگر اعلام آمادگی کرد.او بلافاصله با اتمام سخنانش سالن را ترک کرد و برای شنیدن سخنرانی دنی دانون، نماینده رژیم صهیونیستی و سایر نمایندگان در سالن نماند.